את\ה נמצא\ת כאן: חזרה לאתר חזרה לראש הפורום שאל את הרופא  | כתיבת הודעה
כתיבת הודעה חזרה לפורום
ילדה בת 5.5 - נזלת עם דם

שלום רב

 

מקווה שתוכל לתת עיצה / כיוון במהרה

ילדתי בת ה- 5.5 התחילה במוצ'ש וירוס שנראה כמו צינון לכל דבר - נזלת שיעול מלא ליחה שהיא גם ירקה מדי פעם כיח ירוק/צהוב כמו הנזלת. וחום בסביבות 38 מעלות ביום ראשון הגענו לרופאה שלא שמעה דבר מיוחד בראותיה ובדקה באוזניה וגרונה וגם לא אמרה שיש משהו מיוחד מלבד שזה וירוס לא שפעת ואין מה לתת כרגע עם תוך יום או יומיים לא עובר החום לחזור שוב לביקורת לשמוע ריאות. במשך הימים האלה מיום א' ועד היום כל פעם שהילדה מקנחת את אפה או עושה אפצ'י שזורק מאפה נזלת הנזלת מלווה בהפרשה דמית ויש טפטוף קל של דם מהאף בזמן הקינוח. הגוונים של הדם משתנים ובדרכ הילדה לא סובלת מדימומים באף ואף פעם לא חיטטה באף או שהנזלת שלה היתה מלווה בדם. בכל מקרה ביום שני למחרת שהיינו אצל הרופאה לא הייתי רגועה וגם החום לא רק שלא נעלם נראה כאילו שעולה עד 39 כבר והילדה החלה להתלונן על אוזן אחת שמתחילה להציק אז הגעתי שוב לרופא אחר הפעם שגם שמע ובדק ולא גילה ממצאים מיוחדים בריאות מלבד שכבר הופיע אודם באוזן אחת שהתלוננה עליה וגם שקדים קצת מוגדלים הוא טען שעדיין לא צריך אנטיביוטיקה אך אני ביקשתי כי ראיתי שהצינון הזה רק מסתבך והוא רשם לבקשתי 250 מוקסיפן פורטה וסירופ לשיעול .

אני מספרת את כל זה כי אני לא יודעת מה לחשוב על הנזלת עם הדם אם זה מהחום שהיה אז החום כבר למחרת שימוש באנטיביוטיקה ירד ונעלם לגמרי אם זה מהוירוס אז איזה מין וירוס זה. מה אפשר לעשות כדי שהדימום הזה עם הנזלת כל פעם יעבור? בקיצור  - מה עושים??

הילדה עדיין בבית כי היא לא ממש אוכלת כמו שצריך מתחילת הוירוס הזה אבל מה שמדאיג אותי יותר עכשיו זה הנזלת הזו. מה אתה ממליץ?

אשמח לתשובה מהירה במשך היום אם אפשר - אני ממש דואגת.

 
 
נכתב על ידי מרגלית בר בתאריך 06/01/2011 09:51:47

שם הכותב:
                          דואר אלקטרוני (לא חובה לציין):
נושא:
גוף ההודעה: