חזרה לפורום
בעיית התפתחות?
 

שלום דר' רימר.

קשה לי לתאר לך את המצב שאנו נמצאים אבל אני אנסה. אני גם בטח יעשה קצת מישמש מכל הצרות.

ביתי בת חצי שנה. כמעט ולא נמצאת על הבטן מכיוון שמיד היא מתחילה לבכות -לצרוח כאשר אנו שמים אותה. (היא ילדה שנייה, גם עם הראשונה היה קשה אבל לא כך). היינו אצל פיזיוטרפיסטית שבנוסף לכך הסבה את תשומת ליבנו לכך שהיא מאד מבוהלת. ואכן היא נבהלת מכל דבר כמעט, הכל כ"כ קשה לה, היא הציעה בעדינות שאולי יש מקום לפנות להתפתחות הילד. חשוב לציין שהיא ממש לא רגועה, גם במהלך היום היא המון על הידיים (כמובן שזה מאד בעייתי עם המעון במשך השבוע), עד לפני כחודש היא ישנה לילה שלם ואז התחילה דלקת אזניים שטופלה באנט' ומאז היא כל שעה מתעוררת בלילה. (אין לנו חיים!!!).

אנו חושבים שאנחנו איפשהו מפספסים מקור של בעייה בטענה שזה משהו חולף. האם יש אפשרות לשלול בעיות נוירולוגיות בגיל זה? האם יש בכלל מקום לכך? אנחנו כבר לא יודעים איך בכלל לפנות לרופא ילדים שלנו בגלל שעל פניו היא חיונית, חיכנית ונראת כמו תינוקת רגילה.

בבקשה עזור לנו, תציע לנו מה אפשר לעשות, לבדוק. אנחנו בקופ"ח כללית.

אני לא יודע אם אתה זוכר אבל זאת אותה תינוקת שבעבר כתבתי לך על כך שיש לה יציאות רבות, שהיו מספר פעמים עם מעיין דם בצואה ובתרביות ששלחנו נמצא חיידק הומיניס משהו ולויקוציטים רבים. היא יונקת, התחלנו ירקות ומדי פעם היא אוכלת מטרנה, נוטרימיגן היא סרבה בתוקף.

בברכה שחף

 
 
[הדפסה]